phpRS
Dnešný dátum: 04. 08. 2020  Hlavná stránka :: Zoznam rubrík :: Download :: Linky :: Mesto Trnava:: INFO  

ZOZNAM RUBRÍK
Články: TOP 15
TÉMA: BYTOVÉ DOMY, SÍDLISKÁ
SVB
PORADŇA
NAPÍSALI O PREDNÁDRAŽÍ
FOTOGALÉRIA IX.2006
VIDEO ARCHÍV
MAPA


Rozšírené vyhľadávanie
Podmienky používania

Toto je pracovná, neaktualizovaná verzia stránky. Stránka Prednádražie beží na www.prednadrazie.sk. Prejdite prosím na uvedenú stránku.

Podporte nás >>>viac


Kontakt:
Stránka Trnava Prednádražie I-II

prednadrazie[zavináč]prednadrazie.sk

webmaster[zavináč]prednadrazie.sk


* Projekt "Bytový dom CASSALLE"

Vydané dňa 02. 08. 2007 (2908 prečítaní)

Na sídlisku Prednádražie vyrastá 42 metrov vysoký ,,Bytový dom CASSALLE". Investorom a developerom stavby je spoločnosť KP DEVELOPMENT, s.r.o. Generálnym dodávateľom stavby je firma EKZ PLUS, s.r.o. - pôvodom stavebná firma z Hlohovca. Finančným partnerom projektu je Slovenská sporiteľňa, a.s.Projekt Bytový dom CASSALLE

Projekt "Bytový dom CASSALLE"

Projekt zákazníkovi ponúka nielen pekné a zaujímavé, ale i dostupné bývanie v 14 - podlažnej budove, stojacej v uzavretom areáli s parkoviskom uprostred nákupného centra Cassale s dostupnosťou mnohých služieb a obchodných prevádzok. Na výber je z ponuky 1-4 izbových bytov, s úžitkovými plochami 48-123 m2,v slušnom štandarde a samozrejme kvalitnom prevedení. Každý byt má balkón, vlastnú pivnicu a vlastné parkovacie státie. Byty sú predávané v stave "na kľúč". Konečné ceny bytov vrátane DPH sa pohybujú medzi 2,3 až 6,3 milióna korún. Špeciálna je ponuka dvoch ateliérových bytov na najvyššom podlaží, ktoré náročnejším klientom ponúkajú okrem výhľadu i veľkorysé terasy.

Spôsob financovania je nasledovný:
1. klient neplatí rezervačný poplatok;
2. 10% po podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve
3. 10% v mesačných splátkach počas výstavby / alebo jednorazovo po dokončení hrubej stavby
4. 80% po podpise kúpnej zmluvy a teda po kolaudácii bytu

Predaj bytov zabezpečuje priamo spoločnosť KP DEVELOPMENT, s.r.o. Predajné miesto investora projektu nájdu klienti doslova len niekoľko metrov od stavby, na terase obchodného centra CASSALLE pri predajni nábytku. Na tomto predajnom mieste im obchodná zástupkyňa rada poradí, pomôže a zodpovie otázky ohľadne projektu. Navyše si tu klienti môžu priamo prezrieť vzorky zo štandardu vybavenia bytov.

Spoločnosť KP DEVELOPMENT, s.r.o. je pomerne mladou spoločnosťou na slovenskom trhu, avšak jej tím má dlhoročné skúsenosti a tiež vysoké ambície v oblasti developmentu nehnuteľností rezidenčného charakteru. Spoločnosť vznikla z dvoch samostatne jestvujúcich spoločností a čerpá zo skúseností majiteľov týchto dvoch firiem. Tradícia, dôraz na kvalitu a skúsenosti zo sektoru stavebníctva v našich podmienkach sa vynikajúco skĺbili so schopnosťou riadenia, so znalosťami z oblasti developmentu nehnuteľností z domácich podmienok, ale najmä zo zahraničia.

"Projekt Bytový dom CASSALLE je prvým, avšak veríme, že nie posledným projektom v Trnave. Sme presvedčení, že mesto Trnava potrebuje ešte mnoho nových kvalitných bytov pre svojich obyvateľov, avšak tiež pre prichádzajúcich či už prítomných pracovníkov veľkých fabrík a ich subdodávateľov. V súčasnosti tiež pripravujeme ďalší, veríme že veľmi pekný projekt. Informácie o ňom radi poskytneme ihneď po tom, čo budú upresnené kontúry tohto projektu, no veríme, že sa je na čo tešiť," uviedla Ing. Klára Čvikotová, konateľ spoločnosti KP DEVELOPMENT, s.r.o. , ktorá sa zároveň v mene firmy ospravedlnila obyvateľom sídliska za stavebný ruch a znečistenie, spojené s výstavbou bytového domu.admin, august 2008

Ilustračné foto
Foto: KP DEVELOPMENT, s.r.o.

Celý článok | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informační e-mailVytisknout článek


AKTUÁLNE SPRAVODAJSTVO:

Anketa


Odporúčané:

Bratislavská občianska poradňa

Portál domových samospráv


Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web bol vytvorený prostredníctvom redakčného systému phpRS.
Názvy programových produktov, firiem a pod., použité na tejto stránke, môžu byť ochrannými známkami
alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.