phpRS
Dnešný dátum: 04. 08. 2020  Hlavná stránka :: Zoznam rubrík :: Download :: Linky :: Mesto Trnava:: INFO  

ZOZNAM RUBRÍK
Články: TOP 15
TÉMA: BYTOVÉ DOMY, SÍDLISKÁ
SVB
PORADŇA
NAPÍSALI O PREDNÁDRAŽÍ
FOTOGALÉRIA IX.2006
VIDEO ARCHÍV
MAPA


Rozšírené vyhľadávanie
Podmienky používania

Toto je pracovná, neaktualizovaná verzia stránky. Stránka Prednádražie beží na www.prednadrazie.sk. Prejdite prosím na uvedenú stránku.

Podporte nás >>>viac


Kontakt:
Stránka Trnava Prednádražie I-II

prednadrazie[zavináč]prednadrazie.sk

webmaster[zavináč]prednadrazie.sk


* 48 nových bytov na ulici B. Smetanu

Vydané dňa 07. 07. 2007 (1488 prečítaní)48 nových bytov na ulici B. Smetanu Trnava Dnes, marec 2006:

48 nových bytov na ulici B. Smetanu

Štyridsaťosem nových bytov do osobného vlastníctva začína v týchto dňoch stavať firma Čavojský zo Zelenča na ulici B. Smetanu v Trnave. V šesťposchodovom objekte plánuje investor realizovať jedno - a dvojizbové byty vo výmerách od 35 do 60 m2. "Pri projektovaní vychádzal investor z toho, že za výhodných finančných podmienok dokáže poskytnúť nové atraktívne bývanie najmä pre mladých ľudí. Mladšia generácia ľudí, ktorí chcú vyriešiť svoju bytovú otázku, tak môžu získať vlastný byt už od 1,2 milióna aj s DPH," vysvetlil zástupca investora Vladimír Gronský. Projekt 48 - bytového domu je zaujímavý aj tým, že bude z oboch strán spojený s už jestvujúcim činžiakom na ulici B. Smetanu č. 7 - 8. Súčasťou väčšiny bytov bude loggia, štandardná vnútorná výbava bude pokrývať všetko potrebné tak, aby boli byty po dokončení stavebných prác okamžite skolaudovateľné. "Výstavba, ktorá štartuje práve v týchto dňoch, potrvá približne 12 mesiacov a mala by byť ukončená v jarných mesiacoch budúceho roku," vyslovil zámer zástupca investora.

Výstavba bytového domu na ulici B. Smetanu je lokalizovaná do tichšej a pokojnejšej časti trnavského sídliska Prednádražie. V okolí domu je množstvo zelene, len zopár metrov od domu je priebežne rekonštruovaný Park J. Kráľa, sídlisko disponuje zabehnutou občianskou vybavenosťou. "Ide o tehlovú stavbu s trojkomorovými plastovými oknami, v jednotlivých bytoch budú inštalované samostatné merače spotreby teplej úžitkovej vody a kúrenia. Objekt bude napojený na novú horúcovodnú prípojku. V danej lokalite je možnosť pripojiť sa na rozvody káblovej televízie, nebude chýbať možnosť zriadiť si pevné telefonické pripojenie či internet," pripomína Vladimír Gronský. V súvislosti s výstavbou bytového domu dôjde aj ku zatepleniu štítových stien na susediacom panelovom dome, investor vybuduje 51 parkovacích miest, z nich 16 bude slúžiť obyvateľom existujúcej bytovky v susedstve. Súčasťou výstavby bude aj výsadba novej vzrastlej zelene.

Patrik Pokorný, marec 2006Ilustračné foto
Foto: Patrik Pokorný, 2006

Ilustračné foto
Foto: Patrik Pokorný, 2006

Ilustračné foto
Foto: Hrabik, jún 2007

Ilustračné foto
Foto: Hrabik, jún 2007

Ilustračné foto
Foto: Hrabik, jún 2007

Celý článok | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informační e-mailVytisknout článek


AKTUÁLNE SPRAVODAJSTVO:

Anketa


Odporúčané:

Bratislavská občianska poradňa

Portál domových samospráv


Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web bol vytvorený prostredníctvom redakčného systému phpRS.
Názvy programových produktov, firiem a pod., použité na tejto stránke, môžu byť ochrannými známkami
alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.